تولید محتوا چیست؟

تولید محتوا به معنای ایجاد متن، گرافیک، تصویر، صوت و انیمیشن برای وب سایت، شبکه های اجتماعی و ... می باشد، به ترتیبی که بیشترین امکان جذب مخاطب را فراهم کند و نیازهای بصری و زیباشناسی او را پاسخ دهد. این محتوا که به طور کاملا تخصصی برای هر کسب و کاری تهیه و طراحی می شود نقش به سزایی در جذب کاربران و بهبود سئو وب سایت خواهد داشت.

تولید محتوا گرافیکی

  • طراحی عناصر گرافیکی نقش به سزایی را در زیبایی ظاهری وب سایت و رساندن پیام و مفهوم محتوای متنی آن به مخاطب ایفا می کنند. این طراحی گرافیکی شامل طراحی لوگو، بروشور، کارت ویزیت و طراحی هویت بصری برای وب سایت و شبکه های اجتماعی همچون اینستاگرام و فیسبوک و ... می باشد. تیم آفر با افتخار شما را در انجام این مهم یاری خواهد داد.
طراحی گرافیکی - دیجیتال مارکتینگ نانوپ
مزایای تولید محتوا برای وب سایت

افزایش فروش

از طریق ایجاد محتوا می توانید به طور مستقیم و غیرمستقیم فروش محصولات خود را افزایش دهید

ایجاد نیاز در مشتریان

تولید محتوای تخصصی و اصولی می تواند منجر به ایجاد نیاز به استفاده از خدمات شما شود

کمک به بهبود سئو

تولید محتوای مستمر و مفید از جمله مهم تریت عوامل در بهبود رنکینگ وب سایت است

تولید و تدوین مقالات تخصصی

  • محتوای متنی از جمله ارزشمندترین بخش های یک وب سایت است که می تواند نقش اطلاع رسانی و آموزش به مشتریان را در حوزه تخصصی آن کسب و کار داشته باشد و یا تنها شرح دهنده خدمات و فعالیت های آن وب سایت باشد. این محتوا به شکل کاملا تخصصی توسط تیم تولید و تدوین محتوای متنی آفر تولید می شود و نقش بسیار مهمی در رنکینگ وبسایت خواهد داشت.
تولید و تدوین مقالات تخصصی

تولید پادکست

  • پادکست یکی از روش های ایجاد محتوای صوتی است که قابلیت انتشار در شبکه های اجتماعی و وب سایت را دارد. این محتوای صوتی قابل دانلود می تواند یک فایل آموزشی متناسب با کسب و کار، یک مقاله، یا یک آگهی باشد.
درباره ما

برای سفارش تولید محتوا مدیا با ما در تماس باشید.

برای ثبت سفارشات مربوط به تولید محتوا، مشاوره رایگان و طرح پرسشهای خود با ما تماس بگیرید و یا فرم سفارش را تکمیل و ارسال نمائید. مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت .

WhatsApp